Cookies

Můžeme pracovat s cookies, ať víme, jak to na našem webu žije?

Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

První kroky Talenticy aneb jak se rozjíždí firma

O tom, jaká myšlenka stála na začátku vzniku Talenticy a jak se vyvinula v životní nápad, se dočtete v předchozím blog postu Nejsme jen další personální agentura. A takhle to šlo dál…

A tak jsem tu stála, doma, v obývacím pokoji, sama, a odhodlaná zavolat prvnímu potenciálnímu klientovi..

Byla jsem naivní a naprosto jsem netušila, do čeho se pouštím. Chtěla jsem, aby práce agentury byla konečně hlavně o lidech, o zaměstnancích, kteří chodí do práce rádi, věří své firmě a stojí za ní. Chtěla jsem, aby uchazeči o práci nebyli jen kolonkami v databázi, aby to byli lidé, osobnosti, kterým pomůžeme najít to pravé zaměstnání. Lidé, jejichž příběh si vyslechneme a budeme jim chtít pomoci. Ale ne pouze já, celý tým, celá firma. Chtěla jsem mít klienty, kteří nás budou respektovat pro naše know-how, pracovní nasazení a osobní přístup. Klienty, jejichž příběhy si také vyslechneme a pomůžeme jim nalézt toho pravého zaměstnance, který za nimi bude stát a bude svou práci dělat dobře a rád. 

První velkou výzvou bylo vymyslet název společnosti. Následně jsem úspěšně přežila administrativní rošádu se založením firmy a vytvořením webových stránek s indickým dodavatelem (dnešní podoba webu je již z tvorby českého dodavatele). Sháněla jsem první klienty. Pracovala jsem nonstop a stál přede mnou jeden z nejtěžších úkolů – najít lidi. Nejenom pro klienty, ale i pro Talenticu. Jsem nesmírně vděčná, že jsem si tím prošla. Díky tomu jsem poznala na vlastní kůži, jak složité je najít toho pravého kandidáta pro konkrétní společnost. Primárním cílem je mít šťastné a spokojené zaměstnance, vše ostatní přijde spolu s tím.

Mohlo by vás zajímat

Další články
Login