Cookies

Můžeme pracovat s cookies, ať víme, jak to na našem webu žije?

Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Pro firmy

Hledáme a najdeme ty největší talenty!

Baví nás propojovat svět talentovaných lidí a techniky. Víme, jak důležitým pojmem je pro vás čas a tak rychle a efektivně najdeme ty nejlepší talenty i na velmi složité pozice.

0 let

Zkušeností v technickém a IT náboru

0

Umístění na složité technické pozice

0 dní

Od zadání pozice po umístění

0

Pohovorů ročně

Ilustrace

Najdeme vám toho, koho právě hledáte

Baví nás propojovat svět talentovaných lidí a techniky. Rychle, cíleně a za příznivou cenu najdeme do vašeho týmu ty nejlepší zaměstnance. Umíme objevit i jehlu v kupce sena!

Ilustrace

Potřebujete rychle pomoci?

Máte pozice, které hoří a chcete je co nejdříve obsadit talentovanými lidmi? Jsme připraveni vám pomoci ještě dnes.

V jakých oborech vám umíme pomoci
Ilustrace

Vyhledáváme technické odborníky (nejen) z těchto odvětví

 • Automatizace
 • Chemie a farmacie
 • Energetika
 • Letectví
 • Stavebnictví
 • Potravinářství
 • Automobilový průmysl
 • Informační technologie
 • Medicínský průmysl
 • Strojírenství
 • Elektrotechnika a elektronika
 • Železniční průmysl
Navázat spolupráci
Služby a řešení
Ilustrace

Vybrat si u nás můžete ze 2 metodologických přístupů

Talent hunt je exkluzivní forma spolupráce zaměřená na technické seniorní a manažerské pozice.

Talent search je neexkluzivní forma spolupráce zaměřená na všechny odborné technické nebo administrativní pozice.

Více informací
Proč právě Talentica
Ilustrace

Našli jsme práci již téměř 2000 technickým odborníkům

Jsme specialisté na technické a IT profese. Díky našim dlouholetým zkušenostem v náboru vám velmi rychle a cíleně najdeme ty nejlepší talenty i na velmi složité pozice.

Více informací
Darina Wiedermann Janíčková

Darina Wiedermann Janíčková

Founder & Managing Director

Talenticu jsem založila před 11 lety s vizí, že se stane nejlepší technickou agenturou pro klienty hledající skvělou práci nebo nové talenty. Pomáháme lidem ve firmách růst a nalézt svůj talent. A díky tomu rosteme i my.

Věříme v dlouhodobé vztahy

Aero Vodochody

S Talenticou spolupracujeme v náboru technických specialistů již pátým rokem. Oceňujeme pozitivní a profesionální přístup i kvalitu dodávaných profilů. Tým Talenticy se dokáže dobře zorientovat v našich potřebách a představit nám uchazeče se specifickými znalostmi, které naše společnost vyžaduje. Věřím, že naše spolupráce bude i nadále úspěšně pokračovat.

ZF

Talentica nám během naší spolupráce byla schopna představit uchazeče, kteří odpovídali požadavkům a byli tedy ohodnoceni jako vyhovující. Komunikace je věcná a efektivní. Jako zákazníci jsme spokojeni.

ABB

Spolupráce Českého operačního centra (Inženýrského centra ABB pro divizi procesní automatizace) v Ostravě začala v Lednu 2012. Agentura Talentica se za dobu spolupráce začlenila mezi naše nejvýznamnější dodavatele uchazečů o práci a to nejen pro lokalitu Ostrava, ale i pro další lokality v rámci České republiky. Oceňujeme zejména kvalitní prozákaznický přístup a profesionalitu konzultantů, kteří dobře chápou naše specifické pozice a dokáži úspěšně reagovat na naše náborové požadavky.

Stadler

Naše spolupráce s firmou Talentica započala koncem roku 2014. Na základě naší potřeby výrazného navýšení stávajícího počtu konstruktérů jsme hledali agenturu, která má v této oblasti zkušenosti. Talentica nás příjemně překvapila svým velmi aktivním a profesionálním přístupem k řešení našich potřeb. Po necelé půlroční spolupráci se nám podařilo obsadit všechna nově zřízená funkční místa. Jednalo se především o konstruktéry specializované na strojní a elektrotechnické obory. Ačkoliv nedostatek těchto profesí pociťuje řada významných tuzemských podniků, my máme díky Talentice o starost míň.

Olympus

Asi před rokem a půl jsme potřebovali změnit partnera pro nábor zaměstnanců - zejména technicky zaměřených odborníků. Po výběrovém řízení (12 firem) nás zaujala nejvíce firma Talentica. Profesionální a velmi příjemný tým nás přesvědčil, že rozumí našim potřebám a zvládne komplexitu našich požadavků. Potřebovali jsme firmu, která bude mít totožnou firemní kulturu jako je ta naše. Musím uznat, že předčili naše očekávaní. Jejich svěží a moderní styl komunikace, profesionální vystupování před klienty a hlavně výsledky nám pomohli velmi rychle vybudovat náš tým inženýrů. Zahájit spolupráci s firmou Talentica bylo jedno z našich nejlepších rozhodnuti v oblasti HR za posledních několik let.

Mondi

Od minulého roku probíhá v Mondi Štětí, a.s. rozsáhlá investice do rozvoje společnosti, která mimo jiné vyžadovala obsazení více než 100 nových pracovních pozic. Proto jsem se rozhodl oslovit personální agenturu Talentica, se kterou jsem již v minulosti spolupracoval. Konzultanti se dokáží přizpůsobit mnohdy náročným požadavkům, efektivně pracovat s dostupnými informacemi a systematicky vyhledávat kvalitní kandidáty. Proto je pro mě Talentica již několik let jedním z klíčových partnerů při obsazování technických pozic.

IMI

Vždy se lépe pracuje s partnerem, kterého znáte dlouho, znáte své potřeby a preference. Ivan Guliš je bezesporu největším expertem, s jakým jsem se kdy potkala. Velmi bych chtěla ocenit jeho proaktivní přístup, příjemné a vždy profesionální jednání a v neposlední řadě jeho empatii směrem ke kandidátům i našim potřebám. Kandidáti, se kterými se setkávám, jsou vždy perfektně informovaní o firmě i pozici. Ivan je profesionál, kterého vždy ráda slyším a co víc, umí mě i nabít energií a pozitivním přístupem do práce.

Valeo

Spolupráce s paní Zerákovou byla velkým přínosem pro naši firmu. Svůj úkol v náborovém procesu plnila velmi svědomitě. Komunikace byla bez problémů. Pokud jsme potřebovali bližší informace, vždy ochotně a rychle reagovala. Představení kandidáti plnili naše očekávání. Je velmi schopná. Kandidáti byli vždy spokojeni s jejím jednáním a na pohovor měli všechny potřebné informace.

Jak pro vás vybereme vhodného uchazeče?

Více informací
01

Koho hledáme

Na společném setkání si definujeme požadavky. Přiblížíte nám, jaké pozice potřebujete obsadit a seznámíte nás s vaší představou.

02

Vyhledání kandidátů

Ihned začneme vyhledávat a oslovovat pro vás vhodné uchazeče.

03

Pohovory

Naplánujeme setkání s vybranými uchazeči a posoudíme, zdali se na vaše pozice a do vaší firmy hodí.

04

Prezentace

Připravíme vám podrobné hodnocení a prezentujeme nejvhodnější uchazeče.

05

Koordinace

Zjednodušíme vám celý výběrový proces, pomůžeme od koordinace pohovorů až po komunikaci nabídky.

A na co se nás ještě často ptáte?

Ilustrace

Cena je závislá na typu pozic a rozsahu spolupráce. Pracujeme na základě tzv. “success fee”, takže nám zaplatíte, až když námi nalezený uchazeč úspěšně nastoupí k vám do firmy.

Neexistuje pozice, kterou bychom neuměli obsadit. Jde hlavně o to zvolit správnou strategii a postup. Specializujeme se na poměrně složité technické pozice – technici, specialisté a manažeři. Máme rozsáhlé zkušenosti z oblasti Engineeringu a IT. Pracujeme na pozicích od automotive, přes SW firmy, až po chemický průmysl. Většina našich pozic jsou technické, ale pro naše klienty umíme obsadit i řadu netechnických rolí jako finance, obchod, marketing, HR, apod.

To velmi záleží na typu pozice i komunikaci s klientem. Pohybujeme se v rozmezí 2 týdny až 2 měsíce.

Ano, jedná se o Talent hunt, kdy pracujeme na pozici výhradně my metodikou přímého oslovení.

Máte další dotazy?
Napište nám!

Login