Cookies

Můžeme pracovat s cookies, ať víme, jak to na našem webu žije?

Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Pomáháme lidem k úspěchu a růstu. Jen člověk, který má tu pravou práci a je v ní spokojený, může být skutečně úspěšný. Jen firma, která má ty správné a spokojené zaměstnance, se může rozvíjet. Snažíme se dodávat nejlepší služby a uděláme maximum proto, abychom vám nalezli vysněné zaměstnání či talentované zaměstnance.

Talentica je specializovaná technicky zaměřená personální agentura působící na trhu od roku 2009. Od založení je naším cílem stát se jedničkou na trhu v rámci náboru technicky zaměřených odborníků. vážíme si každého uchazeče, klienta i zaměstnance, kteří nás společně posouvají blíže k našemu cíli.

Vize, mise, hodnoty

Ilustrace

Vize

Chceme být jedničkou na trhu v rámci náboru technicky zaměřených odborníků.

Ilustrace

Mise

Pomáhat lidem najít ty pravé zaměstnavatele, u kterých budou moci dobře uplatnit a dále rozvíjet své dosud získané zkušenosti a znalosti ve svém technickém oboru.

Pomáhat firmám nalézt ty pravé zaměstnance, kteří podpoří výkon společnosti díky svým hlubokým technickým znalostem a relevantním zkušenostem.

Ilustrace

Hodnoty

Máme své zásady:
Máme vždy jasné zaměření.
Přispíváme firmám a lidem k jejich profesnímu růstu.
Nekomplikujeme věci.
Jsme otevření.
Víme, co je pokora.

Banner

My jsme Talentica!

Prohlédnout tým
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace

Podporujeme

Naším největším závazkem je hledat technicky zaměřeným uchazečům novou, lepší práci a technickým společnostem schopné kolegy do jejich týmů. To nás baví a naplňuje.

Nejsme lhostejní ale ani k iniciativám a projektům, které věnují svou energii těm, kteří to opravdu potřebují. Zároveň se snažíme vlastními silami pomáhat v těch oblastech, které jsou nám hodnotově a oborově blízké.

Aero Vodochody

Jsme si vědomi toho, že přírodu máme jen jednu a je třeba se o ni starat. Snažíme se proto: šetřit papírem, třídit odpad a čas od času se zapojujeme do úklidu tam, kde je to potřeba.

ZF

V roce 2017 jsme dlouhodobě spolupracovali s dětským domovem v Dolních Počernicích. Pro děti jsme připravili sérii školení a individuálních setkání na téma: kde najít práci? Jak napsat životopis? Jak se připravit na pohovor? A další.

ABB

Vánoce jsou pro nás ve znamení pomoci druhým, a proto každoročně přispíváme organizacím, jejichž práce si zaslouží velkou poklonu a poděkování.

Stadler

Zábavná firemní akce pro dobrou věc? Napadá vás lepší kombinace? Společně jsme napekli a následně jednotlivé kousky „nakupovali“ tak, že peníze putovaly rovnou do kasičky pro psí útulek For Dogs v obci Svárov. Po domluvě jsme za vybrané peníze nakoupili věci, které pejsci potřebovali a zavezli je osobně předat majitelům.

Olympus

Oceňujeme snahu pomáhat producentům ze zemí třetího světa, a proto se výrobky Fair Trade staly již tradičními dárky pro naše klienty a přátele.

Mondi

Linka bezpečí poskytuje kvalitní a snadno dostupnou pomoc dětem, studentům. Pomáhá s řešením náročných životních situací i každodenních starostí a problémů. Poskytuje krizovou intervenci a poradenství prostřednictvím telefonu, chatu a emailu.

Aktuálně z Talenticy

IMG 6354 (kopie 2)
Talentica

Pohled do světa HR konzultantky: Jaké jsou výzvy a radosti práce v personální agentuře?

FOTO BLOG (10)

Nový rok 2024 plný změn pro zaměstnance!A jaké to konkrétně budou?

FOTO BLOG

Jak zvládnout předvánoční stres v práci? 7 Tipů k ulehčení Vaší cesty za pohodovými Vánoci!

Další články

My jsme si náš „dream job “ našli a najdeme ho i vám!

Vaše budoucnost je i naší budoucností.

My jsme Talentica! #talentnasbavi

2009
rok založení

Z talentiky 1
Z talentiky 2
Z talentiky 3

15
let zkušeností

Z talentiky 4
Z talentiky 5

3
pobočky

Jsme
sehraný tým

Login