Cookies

Můžeme pracovat s cookies, ať víme, jak to na našem webu žije?

Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Pro uchazeče

Nebuďte jen jedním z mnoha životopisů v databázi.

V Talentice vás přesvědčíme o tom, že i hledání zaměstnání v technickém nebo IT oboru může být příjemným zážitkem, během kterého získáte nejen zajímavé informace, ale hlavně vysněnou práci.

Ilustrace

Uplatněte svůj talent

Prohlédněte si aktuální nabídky nebo nám rovnou pošlete životopis. Odesláním jednoho formuláře vám dokážeme změnit život. Cesta k práci snů začíná!

Ilustrace

Nevíte, kde začít?

Projděte si praktické rady a tipy, jak si poradit s životopisem, uspět ve výběrovém řízení, nepodcenit pohovor a rozjet kariéru podle vašich představ.

Jak probíhá spolupráce?

Více informací
01

Analýza CV

Tým zkušených technických a IT konzultantů si prohlédne vaše CV a vyhledá pracovní příležitosti, které odpovídají vašim zkušenostem a představám.

02

Zpětná vazba

Už se vám nestane, že byste marně čekali na odpověď. Dáme vám zpětnou vazbu vždy do 7 pracovních dní.

03

Pracovní nabídky na míru

Následně se spolu setkáme ať už on-line nebo v off-line prostředí a vybereme ty nejlepší pracovní nabídky, představíme vás u potenciálních zaměstnavatelů a dáme vám doporučení.

04

Pohovor

Zaujaly vaše zkušenosti i vybranou firmu? Skvělé! Domluvíme vám pohovor, na který vás důkladně připravíme. Probereme důležité informace o firmě a prozradíme vám zajímavé detaily. Pohovor pak zvládnete příjemně naladěni a bez stresu.

05

Nabídka práce

Hurá! Firma je z vás nadšená. Dostanete pracovní nabídku s informacemi o pracovní pozici. Naši konzultanti vám následně pomohou vyjednat co nejlepší pracovní podmínky. Podepíšete smlouvu a práce snů je Vaše! Gratulujeme.

Úspěšně jsme umístili přes 1622 spokojených kandidátů

Tomáš Rumíšek

Tomáš Rumíšek

R&D Engineer Junior

Talentica mi dala impuls ke změně pracovní pozice v době, kdy jsem byl zaneprázdněný a neměl chuť něco řešit. „Nakopli“ mě správným směrem, aktualizovali jsme CV a prošli pracovní příležitosti. Jsem Talentice velmi vděčný za to, že mi pomohli se rozhoupat, našli zajímavou pozici a zajistili pohovor. Mohu jen doporučit.

Klára Lexová

Klára Lexová

Project Manager

Děkuji Talentice za pomoc při hledání pracovní pozice. Díky lidskému a zároveň velmi profesionálnímu přístupu bylo výběrové řízení příjemnější. O profesionalitě svědčí i milá zpráva v den nástupu s přáním pracovních úspěchů. Ještě jednou děkuji a přeji celé agentuře Talentica spoustu dalších spokojených klientů.

Dominik Olekšák

Dominik Olekšák

Servisný technik / programátor KUKA robotov

S pomocou agentúry Talentica bolo hľadanie nového zamestnania príjemne a rýchle. Vďaka milému a profesionálnemu prístupu bol tento proces menej stresujúci, celý čas prehľadný a celkovo bezproblémový. Ďakujem a určite odporúčam.

Radka Palánová

Radka Palánová

Marketing Manager

S Talenticou jsem spolupracovala při výběrovém řízení na pozici Marketing Manager. Velice pozitivně na mě zapůsobil už samotný inzerát k pozici, který byl komunikovaný jasnou formou a stejně tak i rychlá reakce na mnou zaslané podklady. Oceňuji vždy rychlou, včasnou a jasnou komunikací, která přispěla ke zjednodušení a zpříjemnění všech výběrových kol. Znalost klienta a jeho pracovního prostředí mi výrazně pomohli se na všechny pohovory připravit. Celkově tedy hodnotím celý průběh na vysoce profesionální a časově efektivní úrovni. Přeji agentuře Talentica hodně spokojených kandidátů a klientů.

Michael Truxa

Michael Truxa

Key Account Manager

Prostřednictvím personální agentury Talentica jsem našel uplatnění u nadnárodní společnosti. A to ve velmi krátkém časovém úseku po navázání naší spolupráce. Oceňuji velmi vstřícný a profesionální přístup slečny Evy Doleželové při vzájemné komunikaci.

Ondrej Rigoci

Ondrej Rigoci

Nákupčí

Děkuji Talentice za profesionální, přátelský a rychlý přístup při hledání nového uplatnění na pracovním trhu. Konzultantka mě pozorně vyslechla a ve velmi krátké době mi nabídla pozice, které mi nejlépe pasovaly. V průběhu jednotlivých výběrových kol mi byla vždy schopna dát profesionální radu a já mám opět práci, která mě baví a naplňuje.

Ondřej Jelínek

Ondřej Jelínek

SW Developer

Při hledání práce jsem přišel do kontaktu s mnoha lidmi a agenturami a spolupráce s Talenticou patřila mezi nejlepší z nich. Příjemná komunikace přes e-mail i telefon mi poskytla všechny potřebné informace o nabízené pracovní pozici, kterou jsem pak i získal.

Petr Bešík

Petr Bešík

Supply Planner

Děkuji za perfektní přístup při hledání práce. Po celou dobu přijímacích pohovorů jsem cítil podporu a snahu, které mi pomáhala až do úspěšného konce. Mohu říci, že díky lidskému, ale zároveň profesionálnímu přístupu jsem nakonec získal práci, kterou jsem chtěl.

Beisek Serikbayev

Beisek Serikbayev

PLC programátor

I would like to thank Talentica for finding for me the job of my dream. Talentica answered all my questions and was reliable during communications between me and my employer. Talentica shows itself as a professional. It was really a pleasure co-working with. Now I am sure that "Talentica" is full of talented people. I am happy that I obtained the job that I searched. Thank you very much for being helpful.

Věříme v dlouhodobé vztahy

Aero Vodochody

S Talenticou spolupracujeme v náboru technických specialistů již pátým rokem. Oceňujeme pozitivní a profesionální přístup i kvalitu dodávaných profilů. Tým Talenticy se dokáže dobře zorientovat v našich potřebách a představit nám uchazeče se specifickými znalostmi, které naše společnost vyžaduje. Věřím, že naše spolupráce bude i nadále úspěšně pokračovat.

ZF

Talentica nám během naší spolupráce byla schopna představit uchazeče, kteří odpovídali požadavkům a byli tedy ohodnoceni jako vyhovující. Komunikace je věcná a efektivní. Jako zákazníci jsme spokojeni.

ABB

Spolupráce Českého operačního centra (Inženýrského centra ABB pro divizi procesní automatizace) v Ostravě začala v Lednu 2012. Agentura Talentica se za dobu spolupráce začlenila mezi naše nejvýznamnější dodavatele uchazečů o práci a to nejen pro lokalitu Ostrava, ale i pro další lokality v rámci České republiky. Oceňujeme zejména kvalitní prozákaznický přístup a profesionalitu konzultantů, kteří dobře chápou naše specifické pozice a dokáži úspěšně reagovat na naše náborové požadavky.

Stadler

Naše spolupráce s firmou Talentica započala koncem roku 2014. Na základě naší potřeby výrazného navýšení stávajícího počtu konstruktérů jsme hledali agenturu, která má v této oblasti zkušenosti. Talentica nás příjemně překvapila svým velmi aktivním a profesionálním přístupem k řešení našich potřeb. Po necelé půlroční spolupráci se nám podařilo obsadit všechna nově zřízená funkční místa. Jednalo se především o konstruktéry specializované na strojní a elektrotechnické obory. Ačkoliv nedostatek těchto profesí pociťuje řada významných tuzemských podniků, my máme díky Talentice o starost míň.

Olympus

Asi před rokem a půl jsme potřebovali změnit partnera pro nábor zaměstnanců - zejména technicky zaměřených odborníků. Po výběrovém řízení (12 firem) nás zaujala nejvíce firma Talentica. Profesionální a velmi příjemný tým nás přesvědčil, že rozumí našim potřebám a zvládne komplexitu našich požadavků. Potřebovali jsme firmu, která bude mít totožnou firemní kulturu jako je ta naše. Musím uznat, že předčili naše očekávaní. Jejich svěží a moderní styl komunikace, profesionální vystupování před klienty a hlavně výsledky nám pomohli velmi rychle vybudovat náš tým inženýrů. Zahájit spolupráci s firmou Talentica bylo jedno z našich nejlepších rozhodnuti v oblasti HR za posledních několik let.

Mondi

Od minulého roku probíhá v Mondi Štětí, a.s. rozsáhlá investice do rozvoje společnosti, která mimo jiné vyžadovala obsazení více než 100 nových pracovních pozic. Proto jsem se rozhodl oslovit personální agenturu Talentica, se kterou jsem již v minulosti spolupracoval. Konzultanti se dokáží přizpůsobit mnohdy náročným požadavkům, efektivně pracovat s dostupnými informacemi a systematicky vyhledávat kvalitní kandidáty. Proto je pro mě Talentica již několik let jedním z klíčových partnerů při obsazování technických pozic.

IMI

Vždy se lépe pracuje s partnerem, kterého znáte dlouho, znáte své potřeby a preference. Ivan Guliš je bezesporu největším expertem, s jakým jsem se kdy potkala. Velmi bych chtěla ocenit jeho proaktivní přístup, příjemné a vždy profesionální jednání a v neposlední řadě jeho empatii směrem ke kandidátům i našim potřebám. Kandidáti, se kterými se setkávám, jsou vždy perfektně informovaní o firmě i pozici. Ivan je profesionál, kterého vždy ráda slyším a co víc, umí mě i nabít energií a pozitivním přístupem do práce.

Valeo

Spolupráce s paní Zerákovou byla velkým přínosem pro naši firmu. Svůj úkol v náborovém procesu plnila velmi svědomitě. Komunikace byla bez problémů. Pokud jsme potřebovali bližší informace, vždy ochotně a rychle reagovala. Představení kandidáti plnili naše očekávání. Je velmi schopná. Kandidáti byli vždy spokojeni s jejím jednáním a na pohovor měli všechny potřebné informace.

Banner

Váš tým na vás už čeká!

Zobrazit nabídky

A na co se nás ještě často ptáte?

Ilustrace

Zaměřujeme se na technické pozice z oborů Engineering a IT. V portfoliu máme pozice od automotive, technologií, přes SW až po firmy působící v chemickém průmyslu.

Spolupráce s námi šetří čas a nic vás nestojí. Nemusíte nic hledat, my vám najdeme ty nejlepší pozice, pomůžeme vám s výběrovým řízením i vyjednáním té nejlepší nabídky.

Budete v kontaktu s naším konzultantem a dále pak se zástupci firmy – většinou se jedná o někoho z oddělení HR a pak také Vašeho potenciálního přímého nadřízeného.

Po pohovoru s námi v Talentice společně vybereme vhodné pracovní příležitosti. Po dohodě s vámi vás pak prezentujeme u vybrané firmy. Následuje pak typicky 1-3 kolové výběrové řízení, které je v současné době z velké části ne-li většinově online.

Poradenství u nás je zcela zdarma. Věnujeme vám náš čas, energii a know-how. Oceníme Vaši upřímnost a otevřenost.

Máte další dotazy?
Napište nám!

Login