Cookies

Můžeme pracovat s cookies, ať víme, jak to na našem webu žije?

Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Jak si užít Vánoce?

S blížícím se koncem roku jsem dala dohromady pár tipů, jak si z Vánoc nedělat dalšího původce stresu a naopak, jak si je užít.

Základ je těšit se. A je potřeba se na ně těšit pořádně, bez honění se za dárky, cukrovím, stromečkem a vším tím konzumem, který na nás vyskakuje už od listopadu.

Mám to nesmírné štěstí, že se na svátky můžu těšit očima svých dětí. Od začátku prosince píšeme dopis Ježíškovi, předěláváme ho a vylepšujeme.

Aby byla nějaká ta výzdoba a hlavně, aby nás Ježíšek našel, jsme si vyrobili adventní věnec a pověsili na dům světýlka. A kdyby měl Ježíšek hlad, když se v noci staví pro dopis, tak jsme upekli 2 plechy lineckého cukroví.

A protože já už bohužel vím, že Ježíšek existuje jen v očích dětí, tak je potřeba mu s těmi dárky trochu pomoci a tak jsem je pořídila na svých oblíbených eshopech.

Obchodním centrům se vyhýbám obloukem. Nakupuji online I potraviny, takže stejným způsobem pořídím i věci na Štedrovečerní večeři a celé svátky.

Stromeček budeme mít velký a živý, aby se Ježíškovi líbíl a měl kam ty dárky dát.

Držíme tradici jednoho dárku pro každého.

Vánoce strávím se svými blízkými doma a po Vánocích vyrazíme na čerstvý vzduch do hor.

Toto je můj malý soukromý recept na pohodu před Vánoci I během svátků. Žádné lítání po obchodech a hromadění dárků a jídla.

Jako máma malých dětí, která zároveň řídí stále rostoucí a už ne tak uplně maličkou Talenticu jsem často ve shonu a musím důkladně plánovat a organizovat si čas.

I před Vánoci se toho ve firmě děje hodně – finišujeme řadu projektů pro naše klienty, připravujeme plány na rok následující a plánujeme a těšíme se na Vánoční večírek Talenticy.

Před Vánoci a s blížícím se konce roku se ale vždy snažím aspoň trochu zvolnit a předvánoční čas si opravdu užít.

Jediné co mou vánoční pohodu lehce kazí jsou neustále reklamy na vše možné i nemožné, co je potřeba kvůli Vánocům koupit a tradiční neschopnost České pošty doručit cokoliv kamkoliv a včas.

Ale jinak každý večer hoří adventní svíčky a těšíme se na Ježíška.

A co vy? Máte nějaký zaručený tip, jak si opravdu užít advent?

Darina

Mohlo by vás zajímat

Konflikty v práci
Rady a tipy

Trápí vás konflikty v práci? Využijte je ve svůj prospěch

Další články
Login