Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Servisní specialista | Cestujte do zahraničí

Hledáme zkušeného Servisního specialistu se silnými organizačními schopnostmi a technickou zručností, který bude zodpovědný za zlepšování servisovatelnosti výrobků, školení servisních techniků, přípravu servisních manuálů a online podporu zákazníků.

V naší společnosti orientující se na produkty sloužící ve zdravotnictví Vám nabídneme možnost profesně růst a vzdělávat se. Čeká na Vás také spousta finančních benefitů a opatření pro harmonizaci práce a rodiny.

Na co se můžete těšit?

* Flexibilní pracovní doba, více než 5 týdnů dovolené, home office
* Opatření pro harmonizaci práce a rodiny, např. firemní školka
* Cafeterie, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění
* Možnost dalšího vzdělávání prostřednictvím odborných a jazykových kurzů, dále také profesního růstu

Co Vás čeká?

* Orientace na servisovatelnost výrobků, vedení přípravy servisních manuálů
* Školení servisních techniků v tuzemsku i zahraničí
* Online technická podpora koncových zákazníků, řešení závad
* Spolupráce nejen s oddělením kvality na reklamacích

Co byste měl/a splňovat?

* Středoškolské elektro vzdělání a praxe v servisu
* Vyhláška 50 §6, znalost SAP a Salesforce výhodou
* Silné organizační schopnosti, manuální zručnost
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni, zkušenosti se školením výhodou

Informace o pozici

  • 40 000 - 55 000 Kč
  • Středočeský kraj

Obory:

Zákaznický servis & Technická podpora, Elektrotechnika, Výroba, Elektrotechnika a Elektronika

Specializace:

Service Technician, Notice 50

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace