Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Elektrotechnik | Práce v oblasti zdvihacích důlních zařízení!

Jsme mezinárodní společnost zabývající se průmyslovou automatizací a právě k nám hledáme nový přírůstek na pozici Elektrotechnika. Čekala by Vás zajímavá a různorodá práce jako např. poskytování inženýringu v oblasti zdvihacích zařízení, uvádění do provozu a služby důlních kladkostrojů. Pokud Vás tato nabídka zaujala a jste ochotni občas i v rámci práce vycestovat, budeme rádi, když se nám ozvete!

* Nabízíme možnost stát se součástí úspěšné společnosti a kariérného růstu
* Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
* Benefity jako je např. příspěvek na penzjiní připojištění či stravu
* Můžete se u nás neustále vzdělávat např. formou jazykových kurzů

Co Vás čeká?

* Budete poskytovat technickou podporu prodeje pro splnění požadavků zákazníka
* Vaším úkolem bude vývoj zákaznického softwaru a testování produktů
* Budete také navrhovat systémové koncepce a elektrická schémata
* Na Vás bude příprava výrobní a montážní dokumentace

Co byste měl/a splňovat?

* Vysokoškolské či středoškolské vzdělání v elektro oboru
* Zkušenosti s řídicími systémy, pohony s proměnnými otáčkami a znalost mechanických, hydraulických systémů a funkční bezpečnosti
* Dále také zkušenosti s návrhem elektro řídicích komponent a systémů pro průmyslové aplikace v oblasti výkonové elektroniky a PLC
* Angličtina na komunikativní úrovni
* Ochota cestovat

Informace o pozici

  • 50 000 - 60 000 Kč
  • Moravskoslezský kraj
    Plzeňský kraj

Obory:

Průmyslová automatizace, Elektrotechnika, Technologie & Zlepšování procesů, Výroba, Strojírenství

Specializace:

PLC Programmer, Service Technician, Electrical Engineering, Notice 50, Automation, Technical support engineer

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace