Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

PLC Programátor (m/ž) | Příležitost pro mazáky na poli automatizace!

Hledá zkušeného kolegu na pozici PLC programátor. Pokud máte zájem pracovat v inovativním prostředí, kde se klade důraz na špičkové technologie a automatizaci, pak je tato pozice právě pro Vás. Připojte se k našemu týmu a podílejte se na vývoji a optimalizaci výrobních procesů v automobilovém průmyslu.

Na co se můžete těšit?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Dotované firemní stravování, příspěvek na dopravu a volnočasové aktivity

Co Vás čeká?

  • Vývoj nových NC, PLC nebo CNC programů pro veškerá výrobní zařízení
  • Analýza, úpravy a zálohování programů
  • Tvorba analýz poruch
  • Interní školení pro pracovníky údržby

  • Požadujeme vzdělání technického směru a předchozí zkušenost na dané pozici v mezinárodní výrobní společnosti
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost Step7, Frekvenční měniče (SEW, Siemens) a TiaPortál
  • Výhodou je znalost Beckhoff, Rapid ABB roboty, Serratron a Cognex camera systém

Informace o pozici

    Ústecký kraj

Obory:

Výroba, Strojírenství

Specializace:

PLC Programmer

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace