Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Technik údržby (elektromechanik) a Team leader (m/ž) | Láká Vás práce v automotive?

Hledáme šikovné kolegy do týmu údržby v dynamickém prostředí automotive! Aktuálně obsazujeme několik pozic, včetně Technika údržby (elektromechanika) a Team Leadera. Pokud máte zkušenosti s údržbou strojních a elektrotechnických zařízení a chcete se podílet na bezproblémovém chodu moderní výroby, pak hledáme právě Vás! Staňte se součástí našeho týmu, kde vaše dovednosti a schopnosti oceníme.

Na co se můžete těšit?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • Možnost kariérního růstu, vzdělávaní formou jazykových a odborných kurzů
  • Cafeterie, příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění, dotované firemní stravování

Co Vás čeká?

  • Pracovníci údržby budou mít na starost technickou podporu výroby, implementaci technických úprav a inovací
  • Dále je čeká údržba a opravy výrobních zařízení a technologií a provádění preventivní údržby k minimalizaci prostojů

  • Team leader bude zodpovědný za koordinaci týmu údržby, řízení činností na směně, předávání informací mezi směnami a vedení záznamů v systémech
  • Mimo jiné zajistí opravy strojů a zařízení, diagnostiku a odstranění poruch, bude se účastnit školení a služebních cest

Co byste měl/a splňovat?

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Orientaci v elektro dokumentaci, platná vyhláška 50 min. §6
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Výhodou je znalost ABB robotů a znalosti v oblasti elektrohydrauliky

Informace o pozici

  • 35 000 - 45 000 Kč
  • Ústecký kraj

Obory:

Výroba, Elektrotechnika a Elektronika

Specializace:

Maintenance Technician, Electrical Engineering, Electronics, Maintenance Engineer

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace