Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Projektant v elektru (m/ž) | Práce v kanceláři i v terénu

Hledáme talentovaného a zkušeného Projektanta v elektru, který posílí náš energický tým. Nabízíme stabilní práci v moderní a dynamické firmě s přátelským kolektivem, atraktivním platovým ohodnocením a širokými možnostmi profesního růstu. Pokud máte zkušenosti v oblasti elektrotechniky, silné analytické dovednosti a touhu podílet se na zajímavých projektech, jste ten pravý kandidát pro nás!

Na co se můžete těšit?

* Práce v prostředí úspěšné společnosti s rodinným zázemím
* 5 týdnů dovolené
* Bonusy
* Příspěvek na stravu či penzijní připojištění

Co Vás čeká?

* Vytváření a úprava technické dokumentace k projektům
* Inženýrské aktivity spojené s přípravou projektové dokumentace
* Komunikace a jednání s klienty a interními týmy
* Příprava podkladů a specifikací pro cenové nabídky

Co byste měl/a splňovat?

* SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru a vyhláška 50
* Zkušenosti s projektováním alespoň 2 roky
* Znalost práce v CAD, Eplan výhodou
* Angličtina na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • 40 000 - 70 000 Kč
  • Praha
    Ústecký kraj

Obory:

Technologie & Zlepšování procesů, Elektrotechnika a Elektronika

Specializace:

Electrical Designer, Electrical Engineering, Electronics, High Voltage, Low Voltage, Notice 50

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace