Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

JavaScript vývojář | Možnost práce z domova

Pokud Vás zajímají softwarové vývojové projekty a chcete se připojit k mezinárodnímu týmu pracujícímu na inovativních a komplexních software řešeních, pak je tato pozice pro vás. Naši ideální kandidáti mají zkušenosti s Node.js, React, a dokážou kódovat v HTML/CSS.

Nabízíme vám nejen finanční odměny, ale také flexibilitu, možnost pracovat z domova, a širokou škálu benefitů, které podpoří váš růst a kariérní úspěch. Přidejte se k nám a pomozte nám tvořit softwarovou budoucnost s moderními technologiemi a udržitelným přístupem k práci.

Na co se můžete těšit?

* 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, home office
* Multisport karta, pravidelné finanční bonusy, Cafeterie
* Propracovaný systém vzdělávání - kurzy, konference a spousta dalšího
* Podpora harmonizace práce a rodiny, možnost kariérního růstu

Co Vás čeká?

* Vývoj s agilním přístupem (SCRUM)
* Podílení se na mezinárodních SW projektech
* Spolupráce s dalšími kolegy a profesionály na SW
* Práce s ohledem na udržitelnost a aktuální technologie

Co byste měl/a splňovat?

* Praxe v rámci vývoje webových aplikací v Node.js a React
* Schopnost kódování v CSS/HTML, zájem o full-stack vývoj
* Komunikativní angličtina na pokročilé úrovni
* Orientace v aktuálních technologiích, znalost JavaScript

Informace o pozici

    Moravskoslezský kraj

Obory:

Vývoj SW & Testování

Specializace:

CSS, HTML, Javascript, IT Software Development & Testing, Typescript

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace