Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

IT Administrátor | Služební vůz pro juniory!

Hledáme juniory a absolventy, kteří se chtějí připojit k našemu úspěšnému týmu. Jako IT Administrátor budete mít na starosti zabezpečení na síťové vrstvě, též OS, VPN přístupy, SIEM a service desk požadavky.

Jsme firma působící již více než 20 let v oblasti IT bezpečnosti, a nabízíme Vám nejen skvělou příležitost růst a rozvíjet se, ale také luxus služebního automobilu, který Vám bude společně s námi přinášet nová dobrodružství.

Na co se můžete těšit?

* Možnost služebního vozu
* Příležitostný home office
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Možnost nastartovat kariéru mezi zkušenými profesionály

Co Vás čeká?

* Orientace na zabezpečení na síťové úrovni, monitoring OS
* Práce s dohledovými nástroji, správa VPN přístupů
* Analýza a řešení problémů ze SIEM, řešení service desk požadavků
* Podávání reportů, orientace na bezpečnostní standardy, udržování povědomí o současných technologiích v IT bezpečnosti

Co byste měl/a splňovat?

* Středoškolské či vysokoškolské vzdělání
* Schopnost orientace v sítích (VPN, basic networking)
* Anglický jazyk pro čtení technické dokumentace
* Znalost Windows, dále nástrojů pro monitoring IT bezpečnosti

Informace o pozici

  • 50 000 - 60 000 Kč
  • Středočeský kraj

Obory:

Zákaznický servis & Technická podpora, Informační technologie & Telekomunikace, IT a Telco

Specializace:

Graduate, IT Security, Windows, Network, siem, Junior

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace