Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Business Support Analyst (m/ž) | Zajímá Vás práce v globální společnosti?

Na pozici Business Support Analyst se budete aktivně podílet na propojení technických týmů, optimalizaci provozu a efektivní správě podnikových procesů. Pokud máte schopnosti analyzovat, koordinovat a přispívat k dalšímu rozvoji aplikací, takového jednotlivce hledáme. Připojte se k našemu týmu a běžte ruku v ruce s námi na cestě k inovacím a efektivnímu využití našich obchodních aplikací.

Na co se můžete těšit?

  • Práce v prestižní globální společnosti
  • Pracovní flexibilita, work-life balance
  • Investice do vašeho rozvoje
  • Zajímavé finanční a nefinanční benefity

Co Vás čeká?

  • Osvojíte si a zdokumentujete celé aplikační prostředí a budete jeho spojujícím článkem
  • Čeká Vás vedení projektů, které souvisejí se změnami a vývojem aplikací
  • Budete spolupracovat s dalšími týmy na návrhu architektury a její realizace
  • Budete se podílet na monitorování nových technologických produktů dodavatelů

Co byste měl/a splňovat?

  • Požadujeme prozákaznický přístup, schopnost rozvíjet pracovní vztahy a efektivně spolupracovat napříč všemi úrovněmi organizace, důležitá je pro nás schopnost pracovat v týmu a přizpůsobit se změnám
  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • Výhodou jsou zkušenosti s využíváním ERP, PLM, nástrojů pro automatizaci, SQL, databáze
  • Výhodou je také zkušenosti s analýzou obchodních procesů

Informace o pozici

    Plzeňský kraj

Specializace:

SQL, ERP, Data Analyst

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace