Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

IT analytik | Zajímá Vás digitalizace?

Jsme společnost působící v oblasti energetiky a v současnosti se zaměřujeme na digitální transformaci a obnovu procesů. Momentálně hledáme nového kolegu na pozici IT analytika. Ten se bude podílet nejen na transformaci firemních procesů do digitální podoby, ale také bude součástí spousty zajímavých projektů. Pokud Vás tato nabídka zaujala, ozvěte se nám!

Na co se můžete těšit?

  • Nabízíme možnost stát se součástí společnosti, která je nejen úspěšná, ale také ohleduplná
  • Budete mít flexibilní pracovní dobu a 5 týdnů dovolené
  • Je zde také možnost neustálého vzdělávání a osobního rozvoje
  • V nabídce máme spoustu dalších užitečných benefitů

Co Vás čeká?

  • Vaším úkolem bude transformace firemních procesů do digitální podoby
  • Spolupráce s týmem business zadavatelů a IT architektů na přípravě zadání pro vývoj nových aplikací
  • Budete se podílet na projektech po celou dobu jejich trvání - od začátku až do konce
  • Setkáte se u nás např. s aplikacemi s Front-endem v React a Back-endem v JAVA, Camunda BPM pro řízení procesů, WSO2 API Management, AzureDevops,..

Co byste měl/a splňovat?

  • Praxe v oblasti IT analýzy alespoň 3 roky
  • Orientace v REST API, zkušenosti s modelováním rozhraní, sestavení základních SQL dotazů
  • Dokážete porozumět byznys procesům a požadavkům organizace a následně navrhnout jejich implementaci ve svěřeném systému

Informace o pozici

  • 50 000 - 80 000 Kč
  • Praha

Obory:

Věda (Výzkum) & Vývoj, IT a Telco

Specializace:

SQL, UML, IT Analyst

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace